دیوار تصادف قوانین محققان رانندگی مطالعات

دیوار: تصادف قوانین محققان رانندگی مطالعات تصادفات رانندگی راهنمایی

گت بلاگز اخبار اجتماعی آخرین اوضاع بقایی از زبان رییس شرکت زندان‌ها

به گزارش ایسنا اصغر جهانگیر در حاشیه برنامه قدردانی از دانش آموزان و دانشجویان کوشا فرزندان مددجویان در جمع خبرنگاران ، درپاسخ به پرسش ایسنا راجع به آخرین اوضاع

آخرین اوضاع بقایی از زبان رییس شرکت زندان‌ها

آخرین اوضاع بقایی از زبان رییس شرکت زندان ها

عبارات مهم : آخرین

رییس شرکت زندان ها اخرین اوضاع حمید بقایی را تشریح کرد.

به گزارش ایسنا اصغر جهانگیر در حاشیه برنامه قدردانی از دانش آموزان و دانشجویان کوشا فرزندان مددجویان در جمع خبرنگاران ، درپاسخ به پرسش ایسنا راجع به آخرین اوضاع حمید بقایی معاون اجرایی دولت دهم گفت: هر فردی که داخل زندان می شود فرقی ندارد متهم یا مجرم یا محکوم ؛ حفاظت از جان او وظیفه انسانی ماست که این وظیفه را انجام می دهیم.

وی ادامه داد: کسانی که مقررات زندان را رعایت نکنند و بخواهند چیزی نخورند، این اعتصاب غذا ممنوع است و با در پیش گرفتن روش هایی با کمک روانشناسان ، تلاش داریم تا این افراد جان خود را به خطر نیندازند. بدلیل نخوردن غذا اوضاع جسمانی بقایی دچار مسئله شد و وی جهت مواظبت های زیاد و به علت نگاه انسانی شرکت زندان ها، به بیمارستان اعزام شد.

آخرین اوضاع بقایی از زبان رییس شرکت زندان‌ها

وی ادامه داد: طبق گزارشی که به ما دادند ایشان مشکلی ندارند.

رئیس شرکت زندان ها یکی از وظایف شرکت زندان ها را در کنار پیگیری به امور زندانیان و بحث حرفه آموزی آنان، کمک به خانواده ارزش ، عنوان و اظهارکرد: خانواده زندانیان نقشی در ارتکاب جرم نداشته اند ولی خود قربانی جرم هستند و اگر مورد حمایت قرار نگیرند آسیب هایی می تواند به همراه داشته باشد.

به گزارش ایسنا اصغر جهانگیر در حاشیه برنامه قدردانی از دانش آموزان و دانشجویان کوشا فرزندان مددجویان در جمع خبرنگاران ، درپاسخ به پرسش ایسنا راجع به آخرین اوضاع

وی افزود: علاوه بر آموزش مهارت های زندگی روش هایی جهت جلوگیری از طلاق و کم کردن آسیب های اجتماعی در نظر گرفته شده است و ٦ هزار فرزند زندانی پارسال که ترک تحصیل کرده بودند با کمک شرکت زندان ها و حمایت آموزش پرورش تحت آموزش قرار گرفته و به مدارس بازگردانده شدند.

وی از توانمندسازی ٢٥٠٠ همسر زندانی در سال گذشته خبر داد و گفت: همسران زندانی را هم مورد توجه قرار دادیم و ٢٥٠٠ نَفَر از آنان را توانمندسازی کردیم تا زندگی ارزش را خود اداره کنند. تفاهم نامه ای هم با کمیته امداد به همین منظور امضا کردیم؛ همچنین زندانیان را در کلاس حرفه آموزی شرکت دادیم و تلاش این است زندانی بعد از آزادی به زندگی شرافتمندانه برگردد.

وی در پاسخ به سوالی راجع به اینکه سعید مرتضوی به علت نوع جرمش باید در ندامتگاه بزرگ تحمل حبس می کرد نه اوین که جهت بازداشتی های موقت هست، گفت: تقسیم کردن زندانیان از وظایف شرکت زندان هاست و مشکلی از این حیث که ایشان در اوین زندانی شود، وجود ندارد.

آخرین اوضاع بقایی از زبان رییس شرکت زندان‌ها

واژه های کلیدی: آخرین | آموزش | زندان | زندگی | زندانی | فرزندان | حمید بقایی | آموزش پرورش

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs