دیوار تصادف قوانین محققان رانندگی مطالعات

دیوار: تصادف قوانین محققان رانندگی مطالعات تصادفات رانندگی راهنمایی

گت بلاگز اخبار اجتماعی زنان در کشور ما باید احساس آرامش کنند / فرمانده ناجا

فرمانده نیروی انتظامی با تأکید بر اینکه زنان در کشور ما باید احساس آرامش کنند، گفت: بر اساس نتیجه های یک پیمایش صورت گرفته بیش از 70 درصد زنان در کشور ما قائل ب

زنان در کشور ما باید احساس آرامش کنند / فرمانده ناجا

فرمانده ناجا: زنان در کشور ما باید احساس آرامش کنند

عبارات مهم : احساس

فرمانده نیروی انتظامی با تأکید بر اینکه زنان در کشور ما باید احساس آرامش کنند، گفت: بر اساس نتیجه های یک پیمایش صورت گرفته بیش از 70 درصد زنان در کشور ما قائل به عفاف و حجاب هستند.

به گزارش ایسنا، سردار حسین اشتری در آئین اختتامیه جشنواره چادرهای آسمانی اظهار کرد: امروز پرداختن به عفاف و حجاب امری مهم است و اگر می خواهیم پاسدار ارزش های انقلاب و اسلام بمانیم یکی از دریچه های آن توجه به عنوان عفاف و حجاب است.

وی با بیان اینکه هر مسلمانی وظیفه امر به معروف و نهی از منکر را دارد، تصریح کرد: شرکت ها و نهادهای دولتی هم مسئولیت دارند تا فریضه فراموش شده است امر به معروف و نهی از منکر را انجام دهند.

زنان در کشور ما باید احساس آرامش کنند / فرمانده ناجا

سردار اشتری با بیان اینکه مردم کشور ما فطرتا انسان های با عفاف و حجابی هستند، گفت: نتیجه های یک پیمایش صورت گرفته نشان می دهد که بیش از 70 درصد از زن ها قائل به عفاف و حجاب هستند و حتی در صحبت با افرادی که حجاب را رعایت نمی کنند هم این افراد اذعان کردند که آسایش آنان در پناه عفاف و حجاب خواهد بود.

فرمانده ناجا عفاف و حجاب را امری فطری دانست و تصریح کرد: ما باید این امر را تبیین کنیم و اگر اندک افرادی هستند که با عناد اقدام به بی حجابی، بد حجابی یا شل حجابی می کنند اینها تعداد بسیار قلیل و اندکی هستند که با آنها برخورد می شود.

فرمانده نیروی انتظامی با تأکید بر اینکه زنان در کشور ما باید احساس آرامش کنند، گفت: بر اساس نتیجه های یک پیمایش صورت گرفته بیش از 70 درصد زنان در کشور ما قائل ب

واکنش فرمانده ناجا به کارها ضد حجاب یک خبرنگار خارج نشین

فرمانده نیروی انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به رفتارها جهت از بین بردن اهمیت حجاب اظهار کرد: آن کسانی که در خارج نشسته و جهت زنان عفیف ما تصمیم می گیرند اینها افراد سرخورده ای هستند، پرسشها معنوی و روانی داشتند و چون نتوانستند خود را با کشور تطبیق دهند از کشور عزیزمان ایران رفته اند. حالا شعار می دهند و جهت نشان دادن بدحجابی روز تعیین می کنند و به خیال خود تصور می کنند که با این حرکت ها زنان ما از آنها پیروی می کنند.

سردار اشتری افزود: البته عده قلیلی نیز به دلایلی که حرمت این جلسه اجازه بیانش را نمی دهد از چنین افرادی پیروی می کنند ولی اگر به زندگی این افراد نیز ریز شویم مشخص می شود که چه گذشته ای دارند و آیا حالا دست به چنین اقداماتی می زنند.

زنان در کشور ما باید احساس آرامش کنند / فرمانده ناجا

وی با تاکید بر اینکه باید جهت اکثریت اعتقاد به حجاب در کشور کار کنیم گفت: به همین جهت شورای عالی انقلاب فرهنگی 26 دستگاه را در این زمینه موظف کرده و حدود 300 مصوبه در این خصوص صادر کرده است.

اشتری با تاکید بر ضرورت رعایت قوانین حجاب و عفاف از سوی تمامی دستگاه ها گفت: اگر دیگر دستگاه ها به وظایف خود عمل نکنند قطعا پلیس همچنان وظایفی را که دارد عمل خواهد کرد ولی حرف ما این است که همه دستگاه ها باید پای کار بیایند و این مصوبات عملی شود. با نوشتن نامه نمی توان کاری کرد بلکه نیازمند اعتقاد قلبی هستیم و من امیدوارم که این مصوبات احیاء شود.

فرمانده نیروی انتظامی با تأکید بر اینکه زنان در کشور ما باید احساس آرامش کنند، گفت: بر اساس نتیجه های یک پیمایش صورت گرفته بیش از 70 درصد زنان در کشور ما قائل ب

فرمانده ناجا با بیان اینکه پرداختن به این پرسشها باعث ارتقای امنیت در جامعه خواهد شد، اظهار کرد: افرادی که عفاف و حجاب بیشتری دارند امنیت معنوی و روانی بیشتری هم دارند و حتی نتیجه های تحقیق در یکی از کشورهای خارجی نیز چنین موضوعی را تایید می کند.

وی اضافه کرد: هنگامی که به اطلس کشور نگاه می کنیم می بینیم که هر جا به عنوان عفاف و حجاب توجه بیشتری شده است ما در آنها نتیجه های و دستاوردهای مطلوب تری در حوزه عفاف و حجاب داشته ایم و در هر جا که کمتر به این مهم توجه شده است است آسیب های ما نیز زیاد شده است است.

زنان در کشور ما باید احساس آرامش کنند / فرمانده ناجا

حجاب و عفاف مربوط به یک جنس، قوم و کشور نیست

رئیس پلیس کشور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه عفاف و حجاب مربوط به یک جنسیت، قومیت و کشور خاص نیست، گفت: در همه جا به خاص در کشورهای اسلامی عفاف و حجاب امری موثر است که نتیجه های خوبی نیز بر جای گذاشته است.

فرمانده ناجا یکی از مولفه های امنیت را امنیت اخلاقی برشمرد و گفت: ما باید تا آنجا که می توانیم پایه های امنیت اخلاقی را تقویت کنیم و نتیجه های امنیت را نیز خواهیم دید.

اشتری با بیان اینکه توجه به عنوان عفاف و حجاب باید از خانواده ها شروع شده است و در مراکز تخصصی، آموزشی، حوادث، رسانه ها و … دنبال شود، گفت: خوشبختانه در جامعه ما احساس امنیت هر روز ارتقاء پیدا می کند و به جرأت می توان گفت که امروز اگر خانمی بخواهد با خودروی شخصی درهر ساعت از شبانه روز در هر نقطه ای از شهر برود احساس امنیت دارد و ما می خواهیم که او احساس آرامش کند.

فرمانده ناجا افزود: آینده را در این زمینه روشن می بینیم.

واژه های کلیدی: احساس | امنیت | دستگاه | بدحجابی | بی حجابی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs