دیوار تصادف قوانین محققان رانندگی مطالعات

دیوار: تصادف قوانین محققان رانندگی مطالعات تصادفات رانندگی راهنمایی

گت بلاگز اخبار بین الملل ادعاها مبنی بر جاسوسی انگلیس از ترامپ ساختگی است / تونی بلر

براساس افشاگری جدید، نخست‌وزیر پیشین انگلیس به مشاوران دونالد ترامپ هشدار داده بود که عوامل انگلیسی ممکن است به دستور دولت اوباما جهت جاسوسی از آنها حین انتخابا

ادعاها مبنی بر جاسوسی انگلیس از ترامپ ساختگی است / تونی بلر

تونی بلر: ادعاها مبنی بر جاسوسی انگلیس از ترامپ ساختگی است

عبارات مهم : جاسوسی

براساس افشاگری جدید، نخست وزیر پیشین انگلیس به مشاوران دونالد ترامپ هشدار داده بود که عوامل انگلیسی ممکن است به دستور دولت اوباما جهت جاسوسی از آنها حین انتخابات اقدام کنند؛ اتهامی که بلر تکذیب کرده است.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه دیلی میل، تونی بلر، نخست وزیر سابق انگلیس فوریه گذشته با جارد کوشنر، داماد مدیر جمهوری آمریکا در کاخ سفید دیدار کرد. طبق گزارش ها، در وقت آن دیدار بحث حضور بلر به عنوان نماینده مدیر جمهوری آمریکا در خاورمیانه مطرح بود.

ادعاها مبنی بر جاسوسی انگلیس از ترامپ ساختگی است / تونی بلر

حین دیدار مذکور، بلر یک گمانه زنی را با طرف آمریکایی در میان گذاشت مبنی بر اینکه جاسوسان یک شرکت اطلاعاتی و امنیتی در دولت بریتانیا (جی سی اچ کیو) در حال نظارت بر ارتباطات کارکنان کمپین ترامپ و شاید خود مدیر جمهوری آتی آمریکا باشند.

تونی بلر قاطعانه ادعاهای مطرح شده است در کتاب مایکل وولف، از روزنامه نگاران آمریکایی را رد کرده و آنها را “پوچ” و “ساختگی” توصیف کرده است.

براساس افشاگری جدید، نخست‌وزیر پیشین انگلیس به مشاوران دونالد ترامپ هشدار داده بود که عوامل انگلیسی ممکن است به دستور دولت اوباما جهت جاسوسی از آنها حین انتخابا

وی به بی بی سی گفت: این داستان کاملا ساختگی است از ابتدا تا انتها. من هرگز چه در درون و چه خارج از کاخ سفید چنین مکالمه ای نداشتم با نه جارد کوشنر و نه هیچ کس دیگری.

این افشاگری بازتاب ادعاهای ترامپ در توئیتی در مارس گذشته است که گفته بود مکالماتش از سوی دولت باراک اوباما حین انتخابات ریاست جمهوری شنود می شد. وولف در کتابی با عنوان “آتش و خشم: داخل کاخ سفید ترامپ” مدعی شد که انگلیس کارکنان کمپین ترامپ را تحت نظارت قرار داده است و تماس های تلفنی آنها و سایر ارتباطات و حتی خود ترامپ را زیر ذره بین قرار داده است.

واژه های کلیدی: جاسوسی | آمریکا | انگلیس | انگلیسی | آمریکایی | دونالد ترامپ | انتخابات ریاست جمهوری | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs