دیوار تصادف قوانین محققان رانندگی مطالعات

دیوار: تصادف قوانین محققان رانندگی مطالعات تصادفات رانندگی راهنمایی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات آقای افتخاری!استقلال دست‌تان امانت است

به گزارش خبرآنلاین؛ استقلال با شفر به نظم تاکتیکی رسیده است و اقلا در زمین فوتبال دیگر تکلیفش مشخص است ولی همچنان هواداران تیم محبوب از اوضاع بیرون زمین ارزش د

آقای افتخاری!استقلال دست‌تان امانت است

آقای افتخاری!استقلال دست تان امانت است

عبارات مهم : نیمکت

سید رضا افتخاری و هیات مدیره تیم آبی پوش همچنان به خانواده پورحیدری بدهکارند.

به گزارش خبرآنلاین؛ استقلال با شفر به نظم تاکتیکی رسیده است و اقلا در زمین فوتبال دیگر تکلیفش مشخص است ولی همچنان هواداران تیم محبوب از اوضاع بیرون زمین ارزش دلگیرند. آنها اعتقاد دارند استقلال در فصل نقل و انتقالات نتوانسته آن طور که سرمربی می خواسته موفق عمل کند. اگرچه به نظر می رسد شفر هم خیلی چیز زیادی از آبی ها نخواسته و تمام تقاضایش از آنها داشتن یک مهاجم تمام کننده خارجی هست. بازیکنی که به او قول دادند جذبش کنند.

آقای افتخاری!استقلال دست‌تان امانت است

فارغ از این اتفاقات ولی در روزهای گذشته آنچه بیش از همه دلگیر کننده است ، گلایه های فریده شجاعی هست. همسر پدر آبی ها که می گوید حقوق معوق همسرش را نداده اند. پول هایی که درست جهت روزهای بیماری منصورخان هست. روزهایی که او با آن عصای نوستالژیک ، به مشکل خود را روی نیمکت تیم نگه می داشت.

استقلال ممکن است بی پول باشد و قطعا بازماندگان مردی که یکبار زندگی اش را جهت احیای استقلال فروخته بود ، می پذیرند شرایط آبی ها را ولی هنگامی که جوابی به آنها داده نمی شود ، باعث دلخوری ارزش می شود. آقای افتخاری استقلال متعلق است به امثال پورحیدری و تاریخ سازانش و شما آنجا جهت مدتی ، حالا به هر دلیلی که خود بهتر می دانید ، تیم را به امانت گرفته اید.

واژه های کلیدی: نیمکت | استقلال | افتخاری | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs