دیوار تصادف قوانین محققان رانندگی مطالعات

دیوار: تصادف قوانین محققان رانندگی مطالعات تصادفات رانندگی راهنمایی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تیم جوانی جهت سایپا می‌بندم/ به نفتی‌ها پول می‌دهم تا جام بخرند ، دایی

سرمربی تازه تیم فوتبال سایپا در مراسم معارفه‌اش از حسین فرکی تقدیر کرد و گفت: در فصل تازه نیز از مشورت‌های این مربی استفاده خواهد کرد.

تیم جوانی جهت سایپا می‌بندم/ به نفتی‌ها پول می‌دهم تا جام بخرند ، دایی

دایی: تیم جوانی جهت سایپا می بندم/ به نفتی ها پول می دهم تا جام بخرند

عبارات مهم : فوتبال

سرمربی تازه تیم فوتبال سایپا در مراسم معارفه اش از حسین فرکی تقدیر کرد و گفت: در فصل تازه نیز از مشورت های این مربی استفاده خواهد کرد.

به گزارش ایسنا علی دایی بعد از برگزاری مراسم معارفه در کلوب سایپا در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: ابتدا می خواهم از زحمات حسین آقای فرکی تقدیر کنم، کسی که هر لحظه استادم بوده و من هم سالیان سال شاگردش بوده ام و روزهای خوبی با هم داشته ایم. دوست دارم هر لحظه به ما یاری کند و امسال هم هر موقع جایی گیر کنم از او مشورت می گیرم. هر لحظه گفته ام حسین آقا بزرگ من بوده و خواهد بود. چه در وقت تیم ملی و چه در وقت مربیگری ام زحمات زیادی برایم کشیده است.

تیم جوانی جهت سایپا می‌بندم/ به نفتی‌ها پول می‌دهم تا جام بخرند ، دایی

وی افزود: امروز نخستین جلسه تمرینی را با بازیکنان سایپا داریم و تلاش می کنیم تیم خوبی روانه مسابقه های کنیم تا حرف های زیادی جهت گفتن داشته باشیم. تا حدودی در این زمینه موفق بوده ایم و تلاش می کنیم با برگزاری تمرین و اردوهای خوب و همچنین حمایت کلوب تیم جوان و خوبی را روانه مسابقه های کنیم.

سرمربی تازه تیم فوتبال سایپا در پاسخ به پرسش خبرنگار ایسنا راجع به لیست مازاد و بازیکنانی که قرار است در فصل نقل و انتقالات جذب کند، گفت: اسامی بازیکن مازاد را در اختیار کلوب قرار داده ام و در حال حاضر به دنبال عوض کردن ۴۰ تا ۵۰ درصدی در تیم هستم. دوست دارم تیم را جوان کنم و سایپا آینده دار باشد. تلاش کردم بازیکنان جوانی که پارسال در نفت با آنها کار کرده ام را بیاورم، الحق بازیکنان خوبی هم هستند و سن ارزش پایین بوده و می توانند سال به سال جهت سایپا کار کنند.

سرمربی تازه تیم فوتبال سایپا در مراسم معارفه‌اش از حسین فرکی تقدیر کرد و گفت: در فصل تازه نیز از مشورت‌های این مربی استفاده خواهد کرد.

وی در مورد هدفگذاری سایپا در فصل تازه نیز بیان کرد: مطمئناً هر جا رفته ام دوست داشتم حداقل سهمیه آسیایی را کسب کنم. در سایپا هم اگر دو سه بازیکنی که مدنظرمان است را جذب کنیم آیا نباید جهت قهرمانی بجنگیم.

دایی در تصویر العمل به ادعای مسئولان این کلوب راجع به تحویل ندادن جام قهرمانی، عنوان کرد: مگر کاپ قهرمانی دست کادر فنی بوده هست. اصلا این کاپ به چه درد ما می خورد. مگر ارزش مادی دارد؟ به نظرم این صحبت ها خوب نیست. ما نباید بگوییم «باشگاه» نفت. نفت به اعتقادم تیم هست. من باشگاهی ندیدم که ادعای کاپ هم داشته باشد. آنها بیایند قول هایشان را عملیاتی کنند. الان دنبال چیزهای دیگری هستند. کاپ قهرمانی یک میلیون هم ارزش ندارد. اگر دوست داشتند من پول کاپ را به آنها می دهم.

وی افزود: همه می دانند کلوب نفت قهرمان شده است و این نتیجه ماندگار هست. اگر به کسی کاپ داده اند بیاید تحویل دهد. من نه در جریان این عنوان بودم و نه در کشور عزیزمان ایران حضور داشتم که بخواهم آن را پیگیری کنم. اگر کاپ دست کسی باشد می آورد و آن را بعد می دهد. زمانی که ما قهرمان بوندسلیگا شدیم بازیکنان پول گذاشتند و عین همان کاپ را که بایرن دارد ما هم خریدیم. الان آن کاپ را من هم دارم و آن را در ویلای شمالم نگه می دارم. هر وقت دوست داشتید بیایید آن را به شما بدهم.

تیم جوانی جهت سایپا می‌بندم/ به نفتی‌ها پول می‌دهم تا جام بخرند ، دایی

سرمربی تازه تیم فوتبال سایپا همچنین راجع به مصاف کشور عزیزمان ایران و ازبکستان در انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، خاطرنشان کرد: ما در کشور خودمان می توانیم ازبکستان را ببریم. تیم ملی تا الان خوب کار کرده و مطمئنم مراسم خوش حالی افزایش را می توانیم با پیروزی برابر ازبکستان برپا کنیم. الان کل ملت حامی تیم ملی هستند و من در جامعه می بینم همه پشت تیم هستند. اعتقاد دارم همه ما مدیون کی روش هستیم چون تیم به این خوبی ساخته هست. اگر در جام جهانی هم بازی کنیم هیچ کس به این راحتی نمی تواند به کشور عزیزمان ایران گل بزند.

دایی در آخر راجع به طلبش از کلوب پرسپولیس، گفت: کدام طلب را کسی توانسته وصول کند که ما دومین نفر باشیم. شرایط فوتبال ما همین است و ما بازیکنان و مربیان هیچ کاری نمی توانیم بکنیم. تا زمانی که تصمیم درست و حسابی نگیرند و قانونی نگذارند به پول مان نخواهیم رسید. متاسفانه خارجی ها راحت شکایت کرده و پولشان را می گیرند ولی ما نمی توانیم به پول مان برسیم.

سرمربی تازه تیم فوتبال سایپا در مراسم معارفه‌اش از حسین فرکی تقدیر کرد و گفت: در فصل تازه نیز از مشورت‌های این مربی استفاده خواهد کرد.

واژه های کلیدی: فوتبال | بازیکنان | ازبکستان | برگزاری مراسم | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs