دیوار تصادف قوانین محققان رانندگی مطالعات

دیوار: تصادف قوانین محققان رانندگی مطالعات تصادفات رانندگی راهنمایی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ترافیک پایتخت کشور عزیزمان ایران فاجعه‌بار است/ امکان دارد بیرانوند به تیمی خارجی ملحق شود ، رادوشویچ

دروازه‌بان کروات پرسپولیس در مصاحبه‌ای تازه اظهارنظرهای جالبی در مورد زندگی در کشور عزیزمان ایران و حضورش در پرسپولیس و هواداران این تیم کرده است. 

ترافیک پایتخت کشور عزیزمان ایران فاجعه‌بار است/ امکان دارد بیرانوند به تیمی خارجی ملحق شود ، رادوشویچ

رادوشویچ: ترافیک پایتخت کشور عزیزمان ایران فاجعه بار است/ امکان دارد بیرانوند به تیمی خارجی ملحق شود

عبارات مهم : ایران

دروازه بان کروات پرسپولیس در مصاحبه ای تازه اظهارنظرهای جالبی در مورد زندگی در کشور عزیزمان ایران و حضورش در پرسپولیس و هواداران این تیم کرده هست.

به گزارش تسنیم، بوژیدار رادوشویچ که در فصل اخیر با پرسپولیس قهرمانی در لیگ برتر کشور عزیزمان ایران را تجربه کرد و به همراه این تیم به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا راه یافته هست، این روزها در کرواسی تعطیلات خود را در کشورش می گذراند. او در گفت وگو با سایت «دالماتینسکی پورتال» کرواسی در خصوص جو موجود بعد از قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر گفت: جو، فوق العاده تأثیرگذار بود. پرسپولیس بعد از 9 سال به قهرمانی لیگ رسید و هوا دیوانه کننده بود. ایرانیان مردمانی شاد و هیجان انگیزی هستند. ما بیشترین تعداد تماشاگر را در کشور عزیزمان ایران داریم. از 80 میلیون جمعیت ایران، 40 میلیون طرفدار پرسپولیس هستند.

ترافیک پایتخت کشور عزیزمان ایران فاجعه‌بار است/ امکان دارد بیرانوند به تیمی خارجی ملحق شود ، رادوشویچ

وی افزود: هوا که تماشاگران ایرانی در ورزشگاه به وجود می آورند، فوق العاده هست. در بازی های سطح اوج 100 هزار هوادار در ورزشگاه حضور پیدا می کنند و گرمای خاصی به بازی می بخشند. زمانی که جهت نخستین بار وارد ورزشگاه آزادی پایتخت کشور عزیزمان ایران شدم، باورم نمی شد که چنین هوا در آنجا حاکم باشد.

دروازه بان کروات پرسپولیس با اشاره به جریمه این تیم از سوی AFC که این تیم را مجبور کرد در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر لخویای قطر در ورزشگاه آزادی بدون تماشاگران خود بازی کند، اظهار داشت: نمی دانم چطور حتی این محرومیت را به اطلاع طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) رساندند، ولی به هر حال حکم کنفدراسیون فوتبال آسیا قطعی بود. خوشبختانه ما بعد از تساوی بدون گل در خانه، در قطر به پیروزی رسیدیم و با شایستگی به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان افزایش کردیم.

دروازه‌بان کروات پرسپولیس در مصاحبه‌ای تازه اظهارنظرهای جالبی در مورد زندگی در کشور عزیزمان ایران و حضورش در پرسپولیس و هواداران این تیم کرده است. 

رادوشویچ ضمن تمجید از سرمربی کروات پرسپولیس که هموطن اوست، گفت: ما در پرسپولیس به تمامی اهدافی که جهت خود ترسیم کرده بودیم، رسیدیم. ما یک مربی بزرگ و یک آموزگار را در رأس تیم داریم و قهرمانی پرسپولیس را باید مدیون برانکو ایوانکوویچ بدانیم. او از آمار و رکوردهایی که پرسپولیس از خود به جای گذاشت، واقعاً لذت برد.

وی ادامه داد: باید به شما بگویم که شکست جهت پرسپولیس یعنی فاجعه، آیا که زن و مرد از شکست تیم محبوب ارزش به شدت ناراحت می شوند و حتی اشک می ریزند. خیلی خوش شانس بودیم که این فصل خیلی شکست نخوردیم. کنار اینها ما خیلی نمی توانیم از آپارتمان های خود خارج شویم، چون هواداران ما را در خیابان ها خیلی سریع می شناسند! جهت خود من بارها پیش آمده است که هواداران با گفتن «رادو، رادو» اغلب من را می شناسند.

رادوشویچ که تنها بازیکن خارجی پرسپولیس به شمار می رود و رقیب مهم او در این تیم عالی ترین دروازه بان کشور عزیزمان ایران هست، در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: بیرانوند دروازه بان فوق العاده ای است و با وجود او من در هفت بازی درون دروازه پرسپولیس ایستادم. بیرانوند ممکن است به تیم خارجی ملحق شود و باید ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد. داشتن دروازه بانی که رکورد طولانی ترین پرتاب دست را دارد، فوق العاده هست. پرتاب دست های علیرضا تا 85 متر می رسد. تیم ملی کشور عزیزمان ایران با وجود داشتن او، تیمی کامل است.

ترافیک پایتخت کشور عزیزمان ایران فاجعه‌بار است/ امکان دارد بیرانوند به تیمی خارجی ملحق شود ، رادوشویچ

رادوشویچ در مورد تجربه متفاوت حضورش در کشور عزیزمان ایران هم گفت: البته که سازگار شدن جهت زندگی در کشور عزیزمان ایران ساده نبود و همه چیز تازه بود. در ابتدا نسبت به رفتن به کشور عزیزمان ایران خیلی تردید داشتم، ولی هنگامی که به آنجا رفتم، متوجه شدم که اصلاً هیچ مشکلی وجود ندارد. در کشور عزیزمان ایران قوانین مذهبی وجود دارد که باید به آنها احترام گزارد، ولی آنها به آرامی در حال نزدیک شدن به غرب هستند.

دروازه بان کروات سرخپوشان تهرانی یادآور شد: در کشور عزیزمان ایران بانوان هم عاشق فوتبال هستند که این فوق العاده هست، ولی بر اساس قوانین کشور عزیزمان ایران آنها نمی توانند وارد ورزشگاه شوند که به این قانون نیز احترام گزارده می شود. توجیه آنها هم این است که در ورزشگاه های کشور عزیزمان ایران دشنام های زیادی سر داده می شد.

دروازه‌بان کروات پرسپولیس در مصاحبه‌ای تازه اظهارنظرهای جالبی در مورد زندگی در کشور عزیزمان ایران و حضورش در پرسپولیس و هواداران این تیم کرده است. 

وی در مورد اوضاع ترافیکی پایتخت کشور عزیزمان ایران هم تأکید کرد: ترافیک پایتخت کشور عزیزمان ایران فاجعه بار هست. من هرگز در پایتخت کشور عزیزمان ایران رانندگی نمی کنم و خوشبختانه راننده شخصی دارم. مزیتی هم وجود ندارد و قوانین راهنمایی و رانندگی در کشور عزیزمان ایران هم سختگیرانه و هم بامداراست.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | ورزشگاه | ایرانیان | بیرانوند | پرسپولیس | پرسپولیس | دروازه بان | ترافیک پایتخت

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs