دیوار تصادف قوانین محققان رانندگی مطالعات

دیوار: تصادف قوانین محققان رانندگی مطالعات تصادفات رانندگی راهنمایی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات گزارش کامل برنامه نود(96.02.18) با آخرین حواشی لیگ

عادل فردوسی‌پور در برنامه این هفته به بررسی اتفاقات و حواشی هفته سی‌اُم فصل 96-95 پرداخت.

گزارش کامل برنامه نود(96.02.18) با آخرین حواشی لیگ

گزارش کامل برنامه نود(96.02.18) با آخرین حواشی لیگ

عبارات مهم : برنامه

عادل فردوسی پور در برنامه این هفته به بررسی اتفاقات و حواشی هفته سی اُم فصل 96-95 پرداخت.

به گزارش “ورزش سه”، برنامه نود دوشنبه شب(هجدهم اردیبهشت ماه) از ساعت 23 شروع شد که اتفاقات و داوری های اشتباه هفته نهایی لیگ برتر که با سقوط جنجالی صبا و بقای سیاه جامگان همراه بود، مورد بررسی قرار داده شد و علاوه بر آن فردوسی پور گفت وگوهایی با علیرضا منصوریان، حسن کامرانی فر، رضا عنایتی و … داشت.

گزارش کامل برنامه نود(96.02.18) با آخرین حواشی لیگ

* نظرسنجی

مخاطبان برنامه نود می توانند از بین سایر تیم ها(گزینه صفر)، استقلال تهران، پرسپولیس، تراکتورسازی، ذوب آهن، سپاهان، سپیدرود رشت، فجرسپاسی شیراز، ملوان انزلی و نساجی مازندران پُر طرفدارترین تیم فوتبال کشور عزیزمان ایران را گزینش کنند.

* آنچه در برنامه نود دیشب مشاهده کردید:

عادل فردوسی‌پور در برنامه این هفته به بررسی اتفاقات و حواشی هفته سی‌اُم فصل 96-95 پرداخت.

– آخر دراماتیک لیگ شانزدهم؛ مرور اتفاقات مهم هفته آخر لیگ برتر.

– سقوط پُر حاشیه صبا از لیگ برتر و نجات شگفت انگیز سیاه جامگان در روزی که پرسپولیسی های ثامن هم طرفدار سیاه جامگان بودند.

– گفت وگوی زنده با هافبک تکنیکی و فانتزی قهرمان لیگ برتر.

* تیزر یک دقیقه ای از حواشی قهرمانی پارس جنوبی جم در لیگ یک فوتبال پخش شد.

گزارش کامل برنامه نود(96.02.18) با آخرین حواشی لیگ

* ترین های هفته سی اُم لیگ برتر

حرکات تکنیکی: محمد پورمحمد، محمود داری زاده، مهرداد محمدی، سالار افراسیابی، علی قلی زاده، امید جهانبخش، بابک حاتمی، مهران درخشان مهر، رضا کرملاچعب، جری بنگستون، محمد نوری، حسن بیت سعید، مهدی مهدی پور، محمد کشور عزیزمان ایران پوریان، مهدی مومنی، ایوب والی، ابوالفضل محمدحسنی، حمید بوحمدان، امیرارسلان مطهری، یوسف سیدی و سیامک نعمتی.

تیرک دروازه هفته: سید مهدی حسینی(برابر استقلال خوزستان)

عادل فردوسی‌پور در برنامه این هفته به بررسی اتفاقات و حواشی هفته سی‌اُم فصل 96-95 پرداخت.

کار تیمی: صنعت نفت آبادان(مقابل گسترش فولاد)

موقعیت از دست رفته: محمد دانشگر(برابر تراکتورسازی)

پاس گل: مهدی مومنی(مقابل صبای قم)

مهار برتر: وحید شیخ ویسی(برابر صبای قم)

گزارش کامل برنامه نود(96.02.18) با آخرین حواشی لیگ

گل برتر: روح الله سیف اللهی(سیاه جامگان برابر پرسپولیس)

* ذوب آهن 2 پدیده صفر

نکات بازی

چهارمین باخت پیاپی پدیده

ذوب آهن بدون شکست برابر پدیده

– کنفرانس مربیان

بادامکی(مربی پدیده): روند بازی دست ما بود؛ می دانستیم ذوب آهن در ضد حملات خوب کار می کند؛ ما هم موقعیت داشتیم و از دو طرف زمین ایجاد وقت کردیم ولی در نهایت گل نزدیم.

سید مجتبی حسینی: موقعیت های زیادی خلق کردیم؛ خدا را شکر گل دوم را که زدیم بازی جهت ما تمام شد و توانستیم به سه امتیاز برسیم.

* آیتم جذابی از حواشی هفته آخر با اشاره به خداحافظی ابراهیم صادقی کاپیتان سایپا و رضا عنایتی از فوتبال، رفتن ادینیو و جاسم کرار از تراکتورسازی، بقای سیاه جامگان در لیگ برتر، سقوط صبای قم به لیگ یک، پیروزی استقلال برابر سپاهان و نایب قهرمانی، چهارم شدن ذوب آهن و شکست پرسپولیس، پخش شد.

* استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران 2 سپاهان 1

نکات بازی

سید مهدی رحمتی بدون کلین شیت در سال 96

پانصدمین گل تاریخ لیگ برتر استقلال؛ گل فرشید باقری.

استقلال پنج بازی بدون شکست برابر سپاهان.

استقلال عالی ترین تیم نیم فصل دوم

– کنفرانس مربیان

زلاتکو کرانچار: خوشحال هستم تمام تماشاگران از این مسابقه لذت بردند؛ دو تیم نمایش خوبی داشتند ولی متاسف هستم چرخش 6 هفته ای من با شکست به آخر رسید.

علیرضا منصوریان: اوضاع مشکل در این فصل داشتیم چون 11 عوض کردن در کادر فنی و 11 عوض کردن در بازیکنان انجام داده بودیم؛ خدا را شکر توانستیم به اندازه کافی تلاش کنیم و آخر خوشی داشته باشیم.

* کارشناسی داوری با مسعود مرادی

– ذوب آهن و پدیده

پنالتی به سود ذوب آهن درست بود و شهاب گردان به علت اشتباه روی بنگستون باید کارت زرد می گرفت.

استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران و سپاهان

مهاجم استقلال قصد داشت یک پنالتی از داور بگیرد ولی ادامه مسابقه درست بود.

* آنالیزی از عملکرد زلاتکو کرانچار در 6 هفته حضور در سپاهان که با 4 پیروزی، یک تساوی و یک باخت همراه بود و به نمایش این تیم و بازیکنان تحول بخشید، پخش شد.

* منصوریان: نمی دانیم سرگروه شویم یا نه

علیرضا منصوریان سرمربی استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران در گفت وگوی اسکایپی با برنامه نود اظهار کرد: الان در دوحه مستقر هستیم و فردا ان شاالله تلاش داریم نمایش خوب و منطقی برابر التعاون انجام دهیم و با کنترل بازی به پیروزی برسیم.

او راجع به وضعیتی که در گروه دارند، ابراز کرد: امشب باید جلسه بگذاریم که سرگروهی کمک ما می کند یا اینکه به عنوان تیم دوم افزایش کنیم چون اگر دوم شویم و با العین بازی کنیم بازی رفت در ورزشگاه آزادی خواهد بود و دیدار برگشت در قطر ولی اگر تیم اول باشیم، با الاهلی عربستان در روزهای دوم و نهم خردادماه باید خارج از کشور عزیزمان ایران بازی کنیم که نمی دانیم میزبان هستیم یا مهمان.

منصوریان اضافه کرد: لوکوموتیو تیم سخت کوشی است و الاهلی برابر این تیم بازی آسانی ندارد ولی ما مسیر خودمان را پیش می رویم تا افزایش را قطعی کنیم؛ اگر می توانستیم دومین بازی را در ورزشگاه آزادی انجام دهیم قطعا جهت رسیدن به پیروزی و سرگروهی تلاش می کردیم.

سرمربی استقلال ادامه داد: العین امارات و الاهلی عربستان تیم های خیلی خوبی هستند؛ امروز خوشحال شدیم پرسپولیس از مرحله گروهی افزایش کرد چون خیلی دوست دارم حداقل سه تیم ایرانی از گروه ها افزایش کنند و امیدوارم استقلال خوزستان نیز به برتری برسد؛ اگر سه تیم ایرانی از مرحله گروهی افزایش کند، سهمیه 1+3 تیم آسیایی جهت فصل آینده لیگ قهرمانان حفظ می شود.

او تصریح کرد: دور دوم لیگ قهرمانان بازی های مشکل جهت نمایندگان کشور عزیزمان ایران است چون تیم های عربی نیرومند تر به مسابقه های می آیند و دو، سه خرید خوب انجام می دهند؛ و باتوجه به اینکه ایرانی ها میزبان عربستانی ها نمی شوند شرایط سخت خواهد شد ولی امیدوارم فینالیست لیگ قهرمانان آسیا یک تیم ایرانی باشد.

منصوریان با بیان اینکه لیاقت هواداران ما بالاتر از نایب قهرمانی بود، گفت: طبیعی بود این فصل را خیلی خوب شروع نکنیم چون در قسمت کادر فنی و بازیکنان تغییرات زیادی داشتیم و نیاز به وقت بود تا به شرایط خوب برسیم؛ تمام این نتیجه های بعد از لطف خدا، نتیجه صبر و حوصله تماشاگران ما بود.

سرمربی استقلال عنوان کرد: پرسپولیس مدیون صبر و حوصله تماشاگران فصل قبل بود که امسال به قهرمانی رسید و ما هم خوشحال هستم تیم و هواداران را سربلند کنیم؛ منتظر صبر و حوصله تماشاگران بودیم تا به نتیجه برسیم؛ بعد از لطف خدا مدیون تماشاگران هستیم و بدون آنها نمی توانستیم این نتیجه های را کسب کنیم.

او اظهار کرد: امیدوار هستیم سال 96 بهتر باشد و مطمئنا لیگ آینده به مراتب بهتر خواهد بود.

منصوریان با بیان اینکه نتیجه های تیم های استقلال و پرسپولیس در میزان تماشاگران این تیم ها در نظرسنجی تاثیر دارد، گفت: جدا از هر رنگی، امیدوار هستیم نمایندگان کشور عزیزمان ایران در لیگ قهرمانان آسیا موفق شوند.

* صبای قم 1 – استقلال خوزستان 2 / سیاه جامگان 1 – پرسپولیس صفر

نکات بازی ها:

36 درصد گل های خورده پرسپولیس با شوت از بیرون محوطه جریمه بوده است.

صبا بدون پیروزی برابر استقلال خوزستان.

– کنفرانس مربیان

سید سیروس پورموسوی: تیمی که مردم به آن احترام می گذارند و می گویند با غیرت باید همینطور بازی می کرد؛ به خاطر فوتبال پاک و علاقه و علاقه مردم بازی کردیم تا به پیروزی برسیم.

برانکو ایوانکوویچ: کاری به نتیجه های سایر تیم ها نداشتیم و به دنبال نتیجه گرفتن بودیم.

* کارشناسی داوری

– سیاه جامگان و پرسپولیس

ضربه آزادی که منجر به گل سیاه جامگان شد، اشتباه نبود و دایو بازیکن تیم مشهدی بود.

سیف اللهی باید اخطار دوم را می گرفت و اخراج می شد.

– صبا و استقلال خوزستان

پنالتی اول به سود صبای قم درست بود و شیخ ویسی باید اخطار می گرفت.

بهتر بود داور گل دوم صبا را اعلام می کرد و اشتباه نمی گرفت.

اشکان خورشیدی بعد از مردود اعلام کردن گل دوم صبا باید توپ را نگه می داشت تا بازی به جریان نیافتد.

داور در اعلام پنالتی دوم جهت صبا درست تصمیم گرفت.

* کشوری فرد: صبا هنوز سقوط نکرده است

محمدرضا کشوری فرد، مدیر عامل کلوب صبای قم در گفت وگوی تلفنی با برنامه نود اظهار کرد: سال گذشته هفته ماقبل نهایی ملوان را بردیم که سیاه جامگان در نهایت لیگ برتری ماند ولی پیش از آن آقای عباسی مدیرعامل این کلوب مشهدی به رختکن ما آمد و گفت می خواهید با ملوان تبانی کنید ولی متاسفانه امسال همه چیز عوض کردن کرد.

او ادامه داد: داوری ها در این فصل 100 درصد به ضرر صبا بود و بازی با استقلال خوزستان نیز بدترین داوری را شاهد بودیم.

کشوری فرد اضافه کرد: واقعا آقای پورموسوی مقتدارانه در قم بازی کرد و درود به شرف او که تیمش چنین نمایشی داشت ولی یک ماه قبل به آقای تاج نامه نوشتم که جام قهرمانی را الان به پرسپولیس ندهید و هفته نهایی اهدا کنید ولی این جام را در دیدار با پدیده دادند و پرسپولیس در دو بازی بعد یک امتیاز گرفت.

مدیر عامل کلوب صبای قم با بیان اینکه اگر استقلال خوزستان را برده بودیم در لیگ برتر می ماندیم، اظهار کرد: صبا ناحق به قم آمد ولی بعد از اینکه هشت سال در قم بوده و جهت آن زحمت کشیده شده است و تمام رده های پایه آن در لیگ های برتر هستند، درست نیست به سال 87 برگردیم و دوباره انتقاد کنیم.

کشوری فرد در آخر تاکید کرد: هنوز هم تیم صبا نیافتاده و اتفاقاتی اطراف این پرسشها بعدا مشخص می شود.

* عنایتی: شهامت داشته باشید اشتباه را بگویید

رضا عنایتی در گفت وگوی تلفنی با برنامه نود با انتقاد از داوری دیدارشان با استقلال خوزستان اظهار کرد: از طرف کمیته داوران از مردم خوب قم عذرخواهی می کنم؛ این دلیری را داشته باشیم هنگامی که اشتباهی داریم بگوییم نه اینکه دنبال چالش باشیم.

او با بیان اینکه از مردم خوب قم عذرخواهی می کنم، گفت: این فصل سال مشکل بود جهت ما بود و آنطور که می خواستیم پیش نرفت؛ فوتبال همین است و اتفاقات تلخ و شیرین می افتد ولی اشک های من را همه جهت اول و آخرین بار دیدند.

عنایتی یادآور شد: هر کاری کردم تیم را از آن شرایط دربیاورم ولی بازی خودم هم یادم رفت؛ همه مهره ها چیده شده است بود تا این تلخی بر من بماند؛ از تمام هواداران خوب صبا عذرخواهی می کنم که شرمنده شدم.

مهاجم صبا با بیان اینکه شرایط بازی به گونه ای پیش رفت که بازیکنان عصبانی شدند، ابراز کرد: ممکن است کسی از بیرون حرفی بزند و صحبت هایی به داخل رختکن ما هم آمد؛ حنیف عمران زاده هم تحت تاثیر حرف های دیگران قرار گرفت؛ شاید شانس اشکان خورشیدی بود که غلط های او غیرقابل جبران بود و یک سهمیه تیم لیگ برتری را از استان قم گرفت.

عنایتی عنوان کرد: امیدوار هستم اتفاقات خوبی بیافتد تا صبا به لیگ برتر برگردد.

* کامرانی فر: اشتباه داوری را سرپوش نمی گذارم

حسن کامرانی فر رییس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال در گفت وگوی تلفنی با برنامه نود درخصوص اینکه گفته اند گل دوم صبا اشتباه بوده هست، اظهار کرد: دو نفر از سه کارشناس ما گفتند آن صحنه اشتباه بوده ولی من دفاع نمی کنم و شاید نظر شخصی ام طور دیگری باشد.

او ادامه داد: اینطور نبودم که اشتباه داور را سرپوش بگذارم چون به این شکل داوری پیشرفت نمی کند؛ از زمانی که آمدیم غلط های داوری را اعلام کردیم و این پرسشها را گفتیم.

* تراکتورسازی 1 نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران 0

– کنفرانس مربیان

علی دایی: موقعیت های گلی که ایجاد کردیم، بهتر از تراکتورسازی بود و در نیمه دوم می توانستیم دو گل بزنیم ولی متاسفانه به آسانی موقعیت ها را از دست دادیم؛ به هواداران تراکتورسازی تبریک می گویم.

امیر قلعه نویی: آنقدر بازیکنان ما مرد و با معرفت هستند که نمی دانم چه حرفی بزنم؛ به هیچ تیمی بدهی نداشتم ولی به این بازیکنان بدهکار هستم؛ جایگاه این تیم باید پایین تر باشد و فقط مردانگی بازیکنان موجب شده است سوم شویم.

* بخش لژیونرها

السد با مرتضی پورعلی گنجی در یک چهارم نهایی امیرکاپ قطر به برتری رسید؛ علیرضا جهانبخش نهمین گل فصل را برابر نایمخن، تیم سابق خود به ثمر رساند ولی تیم او شکست خورد؛ هیرنفین در روز گلزنی رضا قوچان نژاد و یک اخراجی که این مهاجم ایرانی گرفت، 2 بر یک باخت؛ عزت اللهی؛ روستوف با بازی 90 دقیقه ای سردار آزمون به تساوی بدون گل رسید؛ ترک گروژنی با بهره مندی از میلاد محمدی به برد مهمی رسید؛ لوکوموتیو زاگرب با پنالتی ای که علی کریمی گرفت، برابر صدرنشین لیگ کرواسی به سه امتیاز دست یافت؛ وردربرمن بعد از 11 هفته بدون باخت با هدایت الکساندر نوری از کلن شکست خورد.

* سایپا 1 ماشین سازی صفر

نکته بازی

ششمین باخت پیاپی ماشین سازی

– کنفرانس مربیان

فرهاد کاظمی: سه بازی آخر از بین بردن شده است بودیم و فقط 13 بازیکن داشتیم ولی می خواستیم حضور داشته باشیم تا سایر تیم ها متضرر نشوند؛ تلاش و تلاش را کردیم ولی باختیم.

حسین فرکی: خیلی زحمت کشیدیم ولی کمبودهایی داشتیم که موجب شد تا از پیروزی مسابقه آخر خوشحال شویم؛ باید سریعتر موقعیت مان را در جدول تثبیت می کردیم.

* میثاقیان: هنوز در شوک هستم

اکبر میثاقیان، سرمربی سیاه جامگان در گفت وگوی تلفنی با برنامه نود اظهار کرد: هنوز در شوک هستم و خیلی اذیت شدم؛ کار غیر ممکن بود که خدا کمک کرد؛ همه اتفاقات دست به دست هم داد تا در لیگ برتر بمانیم.

وی ادامه داد: ما با آقای عباسی 40-30 ساله دوست هستیم و هیچ مشکلی جهت ادامه همکاری نداریم؛ باید ببینیم در آینده چه اتفاقی می افتد.

* کارشناسی داوری

– تراکتورسازی و نفت تهران

آفساید جاسم کرار به اشتباه گرفته شد.

خطایی روی کرار انجام نگرفت و ادامه مسابقه درست بود.

حرکت خطرناک محمد قاضی تنها کارت زرد داشت.

محمد ابراهیمی به علت تکل خشن روی پای دانشگر باید اخراج می شد.

– سایپا و ماشین سازی

خطایی روی خلعتبری نبود و تمارض انجام گرفت که تصمیم داور هم درست بود.

مدافع ماشین سازی روی خلعتبری خطایی مرتکب نشد و ادامه مسابقه درست بود.

آفساید مهاجم سایپا به اشتباه گرفته شد.

داور در دادن کارت قرمز به فردین عابدینی تصمیم صحیحی داشت.

هنریکه خطایی روی جعفری انجام نداد و تصمیم داور درست بود.

* فولاد خوزستان 1 پیکان 2

– کنفرانس مربیان

مجید جلالی: می توانستیم موفق شویم؛ بازی نزدیکی بود و شاید هر لحظه دو تیم به برد می رسیدند.

نعیم سعداوی: راجع به بازی حرفی نمی توانم بزنیم و تحلیل مسابقه را گروه داوری بگویند، بهتر است.

* گسترش فولاد 1 صنعت نفت آبادان صفر

نکته بازی

پیروزی گسترش فولاد بعد از هشت هفته

– کنفرانس سرمربی گسترش فولاد

فراز کمالوند: بازی بسیار خوبی بود و هر دو تیم نمایش قابل قبولی داشتند؛ استاد ما، آقای فیروز کریمی روی نیمکت تیم برابر بود؛ فکر می کنم موقعیت های ما زیاد بود و به برتری رسیدیم.

* کارشناسی داوری

– فولاد خوزستان و پیکان

برخورد شریفات با احمدی پنالتی نبود و داور تصمیم درستی گرفت.

داور به اشتباه پنالتی فولاد را اعلام کرد چون مدافع پیکان هیچ خطایی مرتکب نشد.

مشخص نیست پنالتی اول به سود پیکان درست بوده یا خیر.

والی خطایی روی مهاجم پیکان انجام نداد و به اشتباه جهت پیکان پنالتی گرفته شد.

* گزارشی از حواشی بازی پرسپولیس و الوحده در لیگ قهرمانان آسیا پخش شد.

* بازی ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا که با شکست این تیم همراه بود، آخرین بخش برنامه نود را به خود تخصیص داده شده است داد.

* نتیجه نظرسنجی

حدود 3 میلیون و 460 هزار نفر در نظرسنجی برنامه نود شرکت کردند که بیش از 57 درصد به پرسپولیس رای دادند.

برنامه نود این هفته ساعت 2:22 بامداد روز سه شنبه(نوزدهم اردیبهشت ماه) خاتمه یافت.

واژه های کلیدی: برنامه | استقلال | خوزستان | استقلال | پرسپولیس | پرسپولیس | سیاه جامگان | فولاد خوزستان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs