دیوار تصادف قوانین محققان رانندگی مطالعات

دیوار: تصادف قوانین محققان رانندگی مطالعات تصادفات رانندگی راهنمایی

قتل پدر با آمپول هوا

پسری که متهم است با همدستی مادرش پدر خود را با ضربه‌های دمبل و تزریق آمپول هوا به قتل رسانده است در جلسه دادگاه ادعای بی‌گناهی کرد. او پیش از این در بازج..

ادامه مطلب

با رد احمدي‌نژاد دغدغه‌مان تا اندازه‌اي برطرف شد / حميدرضا ترقی

« رد صلاحيت احمدي‌نژاد تاثير چنداني بر من نداشت. البته كمي دغدغه داشتيم ولي دغدغه‌مان تا اندازه‌اي برطرف شد. دغدغه نسبت به حضور احمدي‌نژاد در انتخابات و تكرا..

ادامه مطلب

برنامه‌های امروز کاندیداها در صداوسیما

جهانگیری، رئیسی و هاشمی‌طبا امروز و امشب در برنامه‌های صداوسیما حضور پیدا می‌کنند. برنامه های امروز کاندیداها در صداوسیما عبارات مهم : ایران..

ادامه مطلب

طرحی جهت از بین بردن ۹۰ هزار شغل

قالیباف طرح اعطای ۲۵۰ هزار تومان به هر بدون کار را ارائه داده هست؛ یک حساب سرانگشتی نشان می دهد اجرایی شدن این طرح ماهانه باعث می شود دولت هزار و پانص..

ادامه مطلب

در مسیر جام‌جهانی چه خبر است؟ ، سردار با یک گل ملی به رونالدو می‌رسد

درحالی که تا آخر تابستان زیاد تیم های جام جهانی 2018 مشخص می شوند ، سردار ایرانی یکی از عالی ترین گلزنان مسابقه های انتخابی جام جهانی هست. ..

ادامه مطلب

تزریق mRNA ، جایگزین تازه پادتن

استفاده از پادتن جهت درمان بیماری‌های گوناگون، از بزرگترین موفقیت‌های قرن 21 به حساب می‌آید. در حال حاضر، 5 مورد از 10 ماده دارویی پرفروش داروخانه‌های کشور..

ادامه مطلب

توئیت حمید ابوطالبی راجع به انتخابات فرانسه

معاون سیاسی دفتر رییس‌جمهور در توییتر خود به تحلیل نتیجه های انتخابات ریاست جمهوری فرانسه و مقایسه آن با انتخابات کشور عزیزمان ایران در سال ۹۲ پرداخت. ..

ادامه مطلب

چاق ترین های کشور عزیزمان ایران رکورددار سرطان معده

سرطان یکی از مهلک ترین و مرسوم ترین بیماری های هزاره تازه در دنیا و کشور عزیزمان ایران و استان پهناور مازندران است که به اعتقاد پزشکان بروز رفتارهای نامتنا..

ادامه مطلب

چپ دست‌ها زیاد تصادف می‌کنند.

محققان دریافته‌اند، چپ دست‌ها حداقل ۵۰ درصد بیش از راست دست‌ها قوانین راهنمایی و رانندگی را زیر پا می‌گذارند و به همین علت بیش از راست دست‌ها تصادف می..

ادامه مطلب