دیوار تصادف قوانین محققان رانندگی مطالعات

دیوار: تصادف قوانین محققان رانندگی مطالعات تصادفات رانندگی راهنمایی

زندان جهت یک امام جمعه به علت &quot/ خواندن یک بازیگر ، دیوث&quot، و &quot، کافر&quot، عربستان سعودی

سعید بن فروة به 45 روز حبس متوالی و تعهد کتبی به عدم تکرار دو لفظ “کافر و دیوث” علیه آقای بازیگر محکوم شد.  عربستان سعود..

ادامه مطلب

پول مدیربرنامه‌هایش را نداده است ، بازیکن استقلال محروم شد

به گزارش خبرآنلاین؛کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال،بهنام برزای هافبک استقلال رابه علت پرداخت نکردن حق و حقوق مدیربرنامه هایش از حضور در بازی های رسمی م..

ادامه مطلب

دام 2 خواهر و ناپدری جهت مردان پولدار

دو خواهر جوان با فریب طلافروشان و افراد پولدار و کشاندن آنها به خانه‌شان، با همدستی ناپدری و مرد دیگری به دزدی و اخاذی از آنها دست می‌زدند. متهمان حتی ب..

ادامه مطلب

شنبه اول ماه مبارک رمضان است

به گزارش ایسنا، ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری رویت ماه رمضان را اعلام کرد. به این ترتیب فردا شنبه شروع ماه مبارک رمضان است. شنبه اول ماه م..

ادامه مطلب

تحریم مذاکرات ممنوعیت تسلیحات هسته‌ای به وسیله آمریکا

آمریکا و سایر قدرت‌های هسته‌ای جهان، مذاکرات منع تسلیحات هسته‌ای را در شرکت ملل که بیش از ۱۲۰ کشور دنیا از آن حمایت می‌کنند، تحریم کرده‌اند. ..

ادامه مطلب

عدم حمایت مک‌کین از درخواست‌ها جهت استیضاح ترامپ

بنا بر اعلام رسانه‌های محلی آمریکا، جان مک‌کین،‌ سناتور جمهوری‌خواه و یکی از منتقدان قدرتمند رئیس‌جمهور این کشور از استیضاح دونالد ترامپ حمایت نکرده است. ..

ادامه مطلب

عکس + جدیدترین تصویرهای از زلزله در خراسان شمالی

زلزله 5.7 ریشتری در ساعت 22 و سی دقیقه در استان خراسان شمالی باعث خساراتی به ساختمان ها، قطع برق در بخش هایی از شهر بجنورد شده است است.  ج..

ادامه مطلب

می‌گفتند دریاچه ارومیه مرده، حالا می‌بینیم که احیا شد / ابتکار

معاون مدیر جمهور و مدیر شرکت حفاظت محیط زیست با اشاره به اجرای برنامه‌های مربوط به احیای دریاچه ارومیه اظهار کرد: در یک دوره با برنامه‌های علمی و کارش..

ادامه مطلب

گزارش کامل برنامه نود(96.02.18) با آخرین حواشی لیگ

عادل فردوسی‌پور در برنامه این هفته به بررسی اتفاقات و حواشی هفته سی‌اُم فصل 96-95 پرداخت. گزارش کامل برنامه نود(96.02.18) با آخرین حواشی لیگ عبارا..

ادامه مطلب

به وعده‌های شهرداری اعتماد کرده بودیم / امیرزاده

خسارات بارش باران به غرفه‌ها به وسیله بیمه و شهرداری تا آخر کار نمایشگاه جبران می‌شود امیرزاده: به وعده های شهرداری اعتماد کرده بودیم عبارات مهم..

ادامه مطلب