دیوار تصادف قوانین محققان رانندگی مطالعات

دیوار: تصادف قوانین محققان رانندگی مطالعات تصادفات رانندگی راهنمایی

زنان در کشور ما باید احساس آرامش کنند / فرمانده ناجا

فرمانده نیروی انتظامی با تأکید بر اینکه زنان در کشور ما باید احساس آرامش کنند، گفت: بر اساس نتیجه های یک پیمایش صورت گرفته بیش از 70 درصد زنان در کشور..

ادامه مطلب

آخرین اوضاع بقایی از زبان رییس شرکت زندان‌ها

به گزارش ایسنا اصغر جهانگیر در حاشیه برنامه قدردانی از دانش آموزان و دانشجویان کوشا فرزندان مددجویان در جمع خبرنگاران ، درپاسخ به پرسش ایسنا راجع به آخر..

ادامه مطلب

دارندگان مجوز طرح ترافیک ۹۶ تا آخر اردیبهشت جریمه نمی‌شوند

طرح ترافیک از 15 اردیبهشت به‌اجرا در خواهد آمد و این طرح در مدت حدود 15 تا 20 روز ابتدایی به‌صورت ارشادی اجرا می‌شود.  دارندگان مجوز طرح ..

ادامه مطلب

هشدار رییس هواشناسی نسبت به «شکل‌گیری کم‌بارشی انباشته» در کشور

رئیس شرکت هواشناسی کشور نسبت به شکل گیری کم بارشی انباشته در کشور هشدار داد و گفت: متاسفانه آثارکمبود بارش فصل پاییز به صورت کم بارشی انباشته تا آخر سال ادامه خ ..

ادامه مطلب

محدودیت ترددی اربعین تا سه شنبه ، ترافیک محورهای غربی نیمه سنگین است

افزایش بازگشت زایران اربعین حسینی (ع) به کشور، تردد بزرگراه ای در محورهای منتهی به نقاط مرزی غرب کشور را پرحجم و ترافیک را در بعضی نقاط این بزرگراه ..

ادامه مطلب

تهران، بارانی می شود

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: از امروز بعد از ظهر پایتخت کشور عزیزمان ایران شاهد بارندگی و وزش باد ..

ادامه مطلب

شنبه اول ماه مبارک رمضان است

به گزارش ایسنا، ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری رویت ماه رمضان را اعلام کرد. به این ترتیب فردا شنبه شروع ماه مبارک رمضان است. شنبه اول ماه م..

ادامه مطلب

می‌گفتند دریاچه ارومیه مرده، حالا می‌بینیم که احیا شد / ابتکار

معاون مدیر جمهور و مدیر شرکت حفاظت محیط زیست با اشاره به اجرای برنامه‌های مربوط به احیای دریاچه ارومیه اظهار کرد: در یک دوره با برنامه‌های علمی و کارش..

ادامه مطلب

به وعده‌های شهرداری اعتماد کرده بودیم / امیرزاده

خسارات بارش باران به غرفه‌ها به وسیله بیمه و شهرداری تا آخر کار نمایشگاه جبران می‌شود امیرزاده: به وعده های شهرداری اعتماد کرده بودیم عبارات مهم..

ادامه مطلب

دولت یازدهم 10 درصد ، افزایش 500 درصدی قیمت مسکن در هشت ساله دولت های نهم و دهم

مدیرکل دفتربرنامه ریزی و اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: از سال 84 تا 92 قیمت مسکن در پایتخت کشور عزیزمان ایران 500 درصد زیاد کردن یافت ،در حالی که..

ادامه مطلب