دیوار تصادف قوانین محققان رانندگی مطالعات

دیوار: تصادف قوانین محققان رانندگی مطالعات تصادفات رانندگی راهنمایی

«بوریس جانسون» حرفهای خوبی راجع به من می‌زند/ می‌تواند نخست‌وزیر خوبی شود ، ترامپ

رئیس‌جمهور آمریکا در مصاحبه‌ای با یک نشریه انگلیسی که بامداد جمعه انتشار یافته گفته وزیر خارجه مستعفی انگلیس می‌تواند نخست‌وزیر خوبی جهت این کشور باشد. ..

ادامه مطلب

تاکتیک‌های احتمالی اون در نشست با ترامپ

“نشست تاریخی میان رهبران کره شمالی و آمریکا بعد از کش و قوس‌های فراوان روز سه شنبه در سنگاپور برگزار می‌شود ولی اینکه رهبر کره شمالی از این نشست به ..

ادامه مطلب

هشدار شرکت ملل نسبت به خطر بازگشت داعش به لیبی

هیات شرکت ملل به لیبی نسبت به بازگشت داعش به این کشور بعد از بیرون راندن این گروه تروریستی‌ در پی درگیری‌هایی که در طولانی مدت در شرق و غرب لیبی به وقوع پیوست، ..

ادامه مطلب

یمنی‌ها فایل ویدئویی از لحظه حمله منتشر کردند ، آرامکو حمله موشکی انصارالله را تکذیب کرد

شرکت نفتی آرامکو عربستان تکذیب کرد که حمله‌ای به تاسیسات این شرکت در جنوب عربستان در روز پنجشنبه صورت گرفته باشد. این در حالی است که نیروی موشکی انصا..

ادامه مطلب

ادعاها مبنی بر جاسوسی انگلیس از ترامپ ساختگی است / تونی بلر

براساس افشاگری جدید، نخست‌وزیر پیشین انگلیس به مشاوران دونالد ترامپ هشدار داده بود که عوامل انگلیسی ممکن است به دستور دولت اوباما جهت جاسوسی از آنها حین ..

ادامه مطلب

واکنش «عادل الجبیر» به انصراف سعد حریری از استعفایش

وزیر خارجه عربستان در تصویر العمل به انصراف سعد حریری از استعفایش گفت ریاض منتظر خواهد بود تا ببیند آیا حزب الله و میشل عون به نخست وزیر لبنان وقت اجرای اهدا..

ادامه مطلب

پوتین با نمایندگان کره شمالی دیدار نخواهد کرد / کرملین

سخنگوی کاخ کرملین انجام هرگونه دیدار بین مدیر جمهور روسیه با نمایندگان کره شمالی در جریان برگزاری اجلاس «انجمن اقتصادی شرق» را منتفی دانست. ..

ادامه مطلب

زندان جهت یک امام جمعه به علت &quot/ خواندن یک بازیگر ، دیوث&quot، و &quot، کافر&quot، عربستان سعودی

سعید بن فروة به 45 روز حبس متوالی و تعهد کتبی به عدم تکرار دو لفظ “کافر و دیوث” علیه آقای بازیگر محکوم شد.  عربستان سعود..

ادامه مطلب

تحریم مذاکرات ممنوعیت تسلیحات هسته‌ای به وسیله آمریکا

آمریکا و سایر قدرت‌های هسته‌ای جهان، مذاکرات منع تسلیحات هسته‌ای را در شرکت ملل که بیش از ۱۲۰ کشور دنیا از آن حمایت می‌کنند، تحریم کرده‌اند. ..

ادامه مطلب

عدم حمایت مک‌کین از درخواست‌ها جهت استیضاح ترامپ

بنا بر اعلام رسانه‌های محلی آمریکا، جان مک‌کین،‌ سناتور جمهوری‌خواه و یکی از منتقدان قدرتمند رئیس‌جمهور این کشور از استیضاح دونالد ترامپ حمایت نکرده است. ..

ادامه مطلب