دیوار تصادف قوانین محققان رانندگی مطالعات

دیوار: تصادف قوانین محققان رانندگی مطالعات تصادفات رانندگی راهنمایی

صحبت احمدی‌نژاد در تبریز لغو شد

احمدی نژاد در ادامه سفرهای استانی، تبریز را مقصد خود برگزیده و دیدار و صحبت عمومی جزو برنامه های اطلاع رسانی شده است هست، ولی خبرها از لغو برنامه صحبت وی ..

ادامه مطلب

اگر از ابزار گفت‌‌وگو استفاده کنیم بسیاری از چالش‌های داخلی حل می‌شود / غلامرضا انصاری

غلامرضا انصاری گفت: اگر ما توانمندی استفاده از ابزار گفت‌وگو را داشتیم، می‌توانستیم اعتراضات بحق مردم را قبل از اینکه به ناآرامی‌ها برسد، درک کنیم. ..

ادامه مطلب

اشاره حریری به بازگشتش از استعفا نشانه‌ مثبتی است / میشل عون

رئیس‌جمهور لبنان تأکید کرد که بیانات سعد حریری نشان می‌دهد که حل و فصل سیاسی در کشور همچنان پابرجاست.  میشل عون: اشاره حریری به بازگشتش ا..

ادامه مطلب

تصویر ، پست توئیتری ظریف در تصویر العمل به اتفاق تروریستی تهران

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در تازه ترین پست توئیتری خود نسبت به اتفاق تروریستی پایتخت کشور عزیزمان ایران که منجر به کشته و زخمی شدن تعدادی از شهروندا ..

ادامه مطلب

بازهم محمد باقر قالیباف , از تقلید مو به مو از تونی بلر تا کپی برداری از برنی

از چهار باري كه محمدباقر قاليباف عزم رفتن به پاستور را داشت، سه بار آن را وارد انتخابات شد و یک بار آن که در سال 88 بود، با وجود عزم جدي وارد انتخابات نشد. ه..

ادامه مطلب

با رد احمدي‌نژاد دغدغه‌مان تا اندازه‌اي برطرف شد / حميدرضا ترقی

« رد صلاحيت احمدي‌نژاد تاثير چنداني بر من نداشت. البته كمي دغدغه داشتيم ولي دغدغه‌مان تا اندازه‌اي برطرف شد. دغدغه نسبت به حضور احمدي‌نژاد در انتخابات و تكرا..

ادامه مطلب

برنامه‌های امروز کاندیداها در صداوسیما

جهانگیری، رئیسی و هاشمی‌طبا امروز و امشب در برنامه‌های صداوسیما حضور پیدا می‌کنند. برنامه های امروز کاندیداها در صداوسیما عبارات مهم : ایران..

ادامه مطلب

توئیت حمید ابوطالبی راجع به انتخابات فرانسه

معاون سیاسی دفتر رییس‌جمهور در توییتر خود به تحلیل نتیجه های انتخابات ریاست جمهوری فرانسه و مقایسه آن با انتخابات کشور عزیزمان ایران در سال ۹۲ پرداخت. ..

ادامه مطلب