دیوار تصادف قوانین محققان رانندگی مطالعات

دیوار: تصادف قوانین محققان رانندگی مطالعات تصادفات رانندگی راهنمایی

شکایت یک میلیارد یورویی از راموس بخاطر صلاح!

با توجه به استمرار فعالیت سامانه بارشی، در سه روز آینده رگبار و رعدوبرق، وزش باد شدید موقت، احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی‌شدن مسیل‌ها و رودخانه‌ها در بعض..

ادامه مطلب

استقلال با شفر بهتر شده است است/ کسی نگفته باید ببازیم ، برانکو

به گزارش ایسنا، داربی هشتاد و ششم پایتخت در چارچوب هفته بیست و پنجم لیگ برتر، فردا (پنج شنبه) ساعت ۱۵:۴۵ در ورزشگاه آزادی برگزار می شود. برانکو ایوا..

ادامه مطلب

۶ ماه محرومیت جهت علیرضا کریمی ، کشتی کشور عزیزمان ایران تعلیق نشد

با تلاش های انجام شده است از سوی فدراسیون کشتی، خطر تعلیق کشتی کشور عزیزمان ایران موقتا برطرف شد ولی علیرضا کریمی به مدت ۶ ماه از حضور در میادین محروم شد. ..

ادامه مطلب

مذاکره سامپائولی با ایکاردی راجع به پیشنهاد رئال مادرید

سرمربی تیم ملی آرژانتین راجع به گفت‌وگو با مهاجم موفق اینترمیلان ایتالیا راجع به پیشنهاد رئال مادرید صحبت کرد. مذاکره سامپائولی با ایکارد..

ادامه مطلب

آقای افتخاری!استقلال دست‌تان امانت است

به گزارش خبرآنلاین؛ استقلال با شفر به نظم تاکتیکی رسیده است و اقلا در زمین فوتبال دیگر تکلیفش مشخص است ولی همچنان هواداران تیم محبوب از اوضاع بیرون..

ادامه مطلب

فیفا بالاخره جواب پرونده گابریل را داد / گرشاسبی

سرپرست کلوب پرسپولیس گفت: خوشبختانه مذاکرات ما در مورد هافبک خارجی سابق پرسپولیس نتیجه داد و قرار شد پیگیری دقیق تری به این عنوان شود. گرشاسبی: فیف..

ادامه مطلب

خیز عجیب کارمندان وزارت ورزش جهت ریاست فدراسیون‌های ورزشی

خیز کارمندان و مدیران وزارت ورزش به فدراسیون‌های ورزشی و تلاش جهت تصاحب کرسی ریاست فدراسیون‌ها، عنوان عجیبی است که در ورزش کشور عزیزمان ایران در حال با..

ادامه مطلب

کلاهبرداری با وعده جذب «سرباز-بازیکن»

فردی که متهم است با وعده جذب سرباز – بازیکن از چند نفر مبالغ میلیونی کلاهبرداری کرده، با پیگیری‌های کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال و تلاش‌های مام..

ادامه مطلب

واکنش به رفتن افتخاری و دو عضو هیات مدیره کلوب استقلال

به گزارش مهر، جواد قراب در حاشیه دیدار استقلال برابر گسترش فولاد، در پاسخ به این سئوال که طاهری از پرسپولیس رفته آیا افتخاری هم از مدیریت استقلال جدا خواهد ..

ادامه مطلب

تصویری از چشم کبود خسرو حیدری

به گزارش خبرآنلاین؛ در آخرهای بازی استقلال و نساجی بود که خسرو حیدری با علت برخوردی که با بازیکن حریف داشت روی زمین افتاد. ثانیه هایی بعد تصویری از او ..

ادامه مطلب